MPN: VWB65CMR2T
UPC: 747115456352
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
WEATHERBY VANGUARD WEATHERGRD 6.5CR BRZ
Manufacturer Part Number
VWB65CMR2T
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
4 + 1
Product Type
Rate of Twist
1-in-8"
Safety
3 Position