WTHBY VHH65CMR4B VGD OUTFITTER 6.5 CMR 24MB
Manufacturer: Weatherby
MPN: VHH65CMR4B
UPC: 747115456017
Only 1 left in stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
VHH65CMR4B
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
4 + 1
Package Height
2.7
Package Width
6.6
Product Type
Rate of Twist
1-in-8
Safety
3 Position