WTHBY MCT20N65CMR4B MKV BCKCNTRY TI CRB 6.5 CMR
Manufacturer: Weatherby
MPN: MCT20N65CMR4B
UPC: 747115449002
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
MCT20N65CMR4B
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
4 + 1
Length
48.25
Package Height
2.75
Package Width
6.0
Product Type
Rate of Twist
1:8"