WTHBY 3WAMH65CMR4B 307 ALPINE MDT 6.5 CMR 24MB
Manufacturer: Weatherby
MPN: 3WAMH65CMR4B
UPC: 747115451739
Only 1 left in stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
3WAMH65CMR4B
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
3 + 1
Length
48.25
Number of Magazines
1 3 rd. AICS
Package Height
2.75
Package Width
6.0
Product Type
Rate of Twist
1:8"