WT APACHE9MM46BLK APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 BLK
Manufacturer: WATCHTOWER FIREARMS
MPN: APACHE9MM46BLK
Model: Apache
UPC: 810085125563
Only 2 left in stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
APACHE9MM46BLK
Barrel Length
4.60"
Caliber/Gauge
9mm