MPN: VYH65CMR2B
Model: Vanguard
UPC: 747115451470
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
WBY V-GRD COM HUNTER 6.5C 20″ 4RD
Manufacturer Part Number
VYH65CMR2B
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
4
Length
48.25
Model
Package Height
2.6
Package Width
6.6
Product Type
Rate of Twist
1:8"
Safety
3 Position