MPN: VWR65CMR0T
UPC: 747115456499
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
WEATHERBY VANGUARD CAMILLA 6.5CR BL/WD
Manufacturer Part Number
VWR65CMR0T
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
4 + 1
Length
48.25
Package Height
2.7
Package Width
6.7
Product Type
Rate of Twist
1-in-8"
Safety
3 Position