Manufacturer: Weatherby
MPN: VAP65CMR2T
UPC: 747115455577
Only 2 left in stock
Manufacturer Part Number
VAP65CMR2T
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
4 + 1
Length
48.25
Package Height
2.7
Package Width
6.6
Product Type
Rate of Twist
1-in-8
Safety
3 Position