$435.00 Original price was: $435.00.$425.00Current price is: $425.00.
Out of stock
Thompson Center Arms, LLC 8180R Encore 6.5 Creedmoor 26″ Stainless Steel Fluted Threaded
| UPC | 810180300872 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8180R |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Length | 26" |
| Model | |
| Product Type | |
| Rate of Twist | 1-in-8 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No |