$1,140.00 Original price was: $1,140.00.$969.00Current price is: $969.00.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
In stock
SHAS MR920 9MM 4 BLK ELITE OPTIC SLIDE W/ACRO
MR920 9mm Black Frame Elite Slide Optic Black Spiral Unthreaded Barrel Black SS Rod Grn Trit w/ACRO Cut
| UPC | 810120310008 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SS1012A |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Number of Magazines | 2 15 rd. |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 9.0 |
| Product Type | |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 2.95 |
| Sights | FS: Green Tritium RS:Black |
| Sights Type | Night Sights |