Manufacturer: Rosco Manufacturing
MPN: BL-145-M4-556-7-C
Model: Bloodline
UPC: 181969500043
Only 1 left in stock
Manufacturer Part Number
BL-145-M4-556-7-C
Barrel Length
14.5"
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Length
14.50"
Rate of Twist
1:7"