$499.99 Original price was: $499.99.$465.00Current price is: $465.00.
In stock
KelTec S2K-Multi Rifle 9mm Luger 15rd Magazine 16.1″ Barrel Green
Features:
| UPC | 640832011234 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SUB2K9MULTIGRN |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 16.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Model | |
| Product Type | |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 6.1 |
| Sights | Yes |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |