$511.00 Original price was: $511.00.$473.00Current price is: $473.00.
In stock
KELTEC SUB2K G3 9MM TAN GLK 15RD MAG
| UPC | 640832009668 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SUB2K9GLKTAN |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 16.15" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Length | 22.7500 |
| Model | |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 10.3 |
| Product Type | |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Manual |
| Shipping Weight | 5.7 |
| Sights | Adjustable Sights |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Thread Pattern | 1/2"-28 |