Manufacturer: Howa
MPN: HHGB65C16
UPC: 682146119503
Out of stock
Manufacturer Part Number
HHGB65C16
Safety
3-Position
Sights
Optic Ready
Rate of Twist
1:10"
Capacity
5 + 1
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Barrel Length
16.25"