HOWA HCBNVTG65CSGW M1500 65CRD 22 GRY WEBBING
Manufacturer: Howa
MPN: HCBNVTG65CSGW
UPC: 682146887259
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
HCBNVTG65CSGW
Barrel Length
22"
Action
Bolt Action
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Rate of Twist
1:8"
Safety
3 Position