Fierce Firearms ROGSSX7PRC22TP Twisted Rogue XP 7mm PRC 3+1 22″ Tungsten Cerakote Spiral Fluted Threaded Stainless Steel Barrel, Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend Phantom Camo LR Negative C
Manufacturer: Fierce Firearms
MPN: ROGSSX7PRC22TP
UPC: 853418432549
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
ROGSSX7PRC22TP
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Rate of Twist
1:8"