Fierce Firearms ROGSSX7PRC22BRS Twisted Rogue XP 7mm PRC 3+1 22″ Smoked Bronze Cerakote Spiral Fluted Threaded Stainless Steel Barrel, Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend, Sonora Ambush Camo
Manufacturer: Fierce Firearms
MPN: ROGSSX7PRC22BRS
UPC: 853418432556
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
ROGSSX7PRC22BRS
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Rate of Twist
1:8"