Manufacturer: Fierce Firearms
MPN: FCTRG300PRC24BBO
UPC: 853418431443
Only 1 left in stock
Manufacturer Part Number
FCTRG300PRC24BBO
Action
Bolt Magnum Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
.300 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"
Safety
3 Position