Faxon Firearms FXPRO6A125GA1075 Pro 6mm ARC 10+1 12.50″ Black Nitride Match Grade Threaded Barrel, Black Aluminum Receiver w/Picatinny Rail, M-LOK Handguard, Black SB Tactical SBA3 Brace, Ergonomic G
| UPC | 810209950262 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FXPRO6A125GA1075 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 12.50" |
| Caliber/Gauge | 6MM ARC |