Manufacturer: Diamondback Firearms
MPN: DB6.5M18M50B8-R
Model: DB Barrel
UPC: 815875019084
In stock
Manufacturer Part Number
DB6.5M18M50B8-R
Length
18"
Model
Rate of Twist
1:8"
Barrel Length
18"
Caliber/Gauge
6.5mm Grendel