MPN: BABL-350-357/38
Model: Derringer
UPC: 855959004278
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Bond Arms Handgun Barrel .357 Mag/.38 Spl 3.5″ Satin Finish
Description
Like all Bond Arms Derringer barrels this 3.5 inch barrel will fit any and all original Bond Arms hand cannon frames (not Stinger). So whether you are looking to give your derringer a different look or expand the caliber capability of you favorite conceal and carry firearm you can be sure this Bond Arms replacement barrel will perform with the style and reliability you expect from Bond Arms.
The following calibers do not have round extractors (image above may not reflect this): .40SW 9mm 10mm .45ACP .380ACP
Manufacturer Part Number
BABL-350-357/38
Length
3.50"