WT APACHE9MM46COY APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/20 COY
Manufacturer: WATCHTOWER FIREARMS
MPN: APACHE9MM46COY
UPC: 810085128625
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
APACHE9MM46COY
Barrel Length
4.60"
Caliber/Gauge
9mm