Stern Defense 015SD10INCHMOD5MLOK855 9mm 8.50″ Black Melonite Barrel 7075-T6 Aluminum Anodized Receiver
Manufacturer: STERN DEFENSE
MPN: 015SD10INCHMOD5MLOK855
UPC: 860141001560
Out of stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Description
Includes: Stern Defense 10 inch M-LOK rail(Barrel nut, bolts etc.) Stern Defense 8.5 inch 9mm barrel. SD HBC 9MM Blast Can. Stern Defense assembled upper receiver with dust cover and forward assist. Stern Defense SD BU9 Glock cut bolt. SD CH1 enhanced charging handle.
Manufacturer Part Number
015SD10INCHMOD5MLOK855
Action
9mm
Barrel Finish
Black Melonite
Barrel Length
8.50"
Caliber/Gauge
9mm