MPN: SLH762-QD
Model: SLH762-QD
UPC: 798681642595
In stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
SIG SAUER SLH 762MM QD SUPPRESSOR BLK ICONEL
Description
Sig Sauer SLH762-QD, Suppressor, 7.62MM, Inconel, High Temp Cerakote, Black, 21.1oz, Quick Detach, Includes QD Mount/Muzzle Brake SLH762-QD
Manufacturer Part Number
SLH762-QD
Barrel Length
7.49"