Rosco Manufacturing K9-125-HY-SAGE-556-7 K9 5.56 NATO 12.50″ Nitride Stainless Steel Barrel
Manufacturer: Rosco Manufacturing
MPN: K9-125-HY-SAGE-556-7
Model: K9
UPC: 850039693069
Out of stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
K9-125-HY-SAGE-556-7
Barrel Length
12.5"
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Length
12.50"
Model
Rate of Twist
1:7"