Rosco Manufacturing BL-125-M4-556-7-C Bloodline 5.56 NATO 12.50″ Nitride 4150 CMV Barrel
Manufacturer: Rosco Manufacturing
MPN: BL-125-M4-556-7-C
Model: Bloodline
UPC: 181969500036
Out of stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
BL-125-M4-556-7-C
Barrel Length
12.5"
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Length
12.50"
Rate of Twist
1:7"