Rosco Manufacturing BL-105-HB-300BLK-7-P Bloodline 300 Blackout 10.50″ Nitride 4150 CMV Barrel
Manufacturer: Rosco Manufacturing
MPN: BL-105-HB-300BLK-7-P
Model: Bloodline
UPC: 181969500128
Out of stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
BL-105-HB-300BLK-7-P
Barrel Length
10.5"
Caliber/Gauge
.300 AAC Blackout
Length
10.50"
Model
Product Type
Rate of Twist
1:7"