Fierce Firearms ROG7PRC22GPLH Carbon Rogue Full Size 7mm PRC 3+1 22″ Carbon Fiber Threaded Barrel, Glacier Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, Phantom Camo Fixed Carbon Fiber Stock, Left Hand
Manufacturer: Fierce Firearms
MPN: ROG7PRC22GPLH
UPC: 853418902912
Out of stock
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
ROG7PRC22GPLH
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Rate of Twist
1:8"