Diamondback DB300P10.5M50B8R 300 AAC Blackout 10.50″ Black Melonite Fits AR-15
Manufacturer: Diamondback Firearms
MPN: DB300P10.5M50B8R
Model: Medium Profile
UPC: 815875019343
Out of stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
DB300P10.5M50B8R
Barrel Length
10.5"
Caliber/Gauge
.300 AAC Blackout
Length
10.50"
Model
Product Type
Rate of Twist
1:8"