$234.00 Original price was: $234.00.$199.00Current price is: $199.00.
In stock
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BRZ FLT TB
| UPC | 810013431148 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | SG9C-02-03TSPL-BRZ |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Model | |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |