Manufacturer: Weatherby
MPN: VHS65CMR0T
UPC: 747115458103
Only 2 left in stock
Manufacturer Part Number
VHS65CMR0T
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
4 + 1
Package Height
3.0
Package Width
6.6
Product Type
Rate of Twist
1-in-8"
Safety
3 Position