FIERCE ROG7PRC24BRSLH CBRG LH 7PRC 24 SB/SNORA
Manufacturer: Fierce Firearms
MPN: ROG7PRC24BRSLH
UPC: 853418902899
Out of stock
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
ROG7PRC24BRSLH
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Rate of Twist
1:8"