$738.00 Original price was: $738.00.$689.00Current price is: $689.00.
In stock
SPG HELL OSP 9MM GP UWD 13RD
| UPC | 706397999629 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HC9319BOSP-PAC |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5500 |
| Magazine Included | 3 x 13-Round |
| Model | |
| Number of Magazines | 4 |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.5 |
| Product Type | |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Grip |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Sights | Fiber Optic Front |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (PR) | Puerto Rico |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (VI) | Virgin Islands |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |