Manufacturer: Howa
MPN: HHERA65CCFXK7
UPC: 682146883183
Only 2 left in stock
Manufacturer Part Number
HHERA65CCFXK7
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
6.5mm Creedmoor
Capacity
5 + 1
Safety
3 Position
Rate of Twist
1:8"