Horizon Firearms HRF-VNP-7PRC-24R Vandal Prime 7mm PRC 24″ Black Chrome Spiral Fluted Threaded Barrel, Black Chrome Steel Receiver w/Picatinny Rail, Arca Rail Forend, Textured Iota EKO Carbon Fiber St
Manufacturer: Horizon Firearms
MPN: HRF-VNP-7PRC-24R
UPC: 850083689742
Only 1 left in stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
HRF-VNP-7PRC-24R
Action
Bolt Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
7MM PRC