MPN: ROG7PRC20GP
UPC: 853418900192
Only 2 left in stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
FIERCE FIREARMS CF ROGUE 7PRC GL/PTM 20″
Manufacturer Part Number
ROG7PRC20GP
Action
Bolt Action
ATF Type
RIFLE
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
7MM PRC
Capacity
3 + 1
Number of Magazines
Hinged Floor Plate
Package Height
3.25
Package Width
8.0
Product Type
Rate of Twist
1:8"