FIERCE FCRXP7SAUM22MM CB RVLXP 7MMSM 22 3 MBTR
Manufacturer: Fierce Firearms
MPN: FCRXP7SAUM22MM
UPC: 853418916810
Only 1 left in stock
Ships to an FFL where required.
Store pickup available on eligible items.
Questions? Call before you order.
Manufacturer Part Number
FCRXP7SAUM22MM
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7mm SAUM
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"