Manufacturer: Fierce Firearms
MPN: FCTRG300WSM24BBO
UPC: 853418435441
Out of stock
Manufacturer Part Number
FCTRG300WSM24BBO
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
.300 Winchester Short Magnum (WSM)
Capacity
4 + 1
Rate of Twist
1:9"
Safety
3 Position