$699.00 Original price was: $699.00.$692.00Current price is: $692.00.
Only 2 left in stock
S&W MP2OR 9MM 4.25B 17R FS TS
| UPC | 022188889581 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 13567 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 4.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Length | 10 |
| Magazine Included | 2 x 17-Round |
| Model | |
| Number of Magazines | 2 17 rd. |
| Package Height | 2.4 |
| Package Width | 7.0 |
| Product Type | |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Manual Thumb |
| Shipping Weight | 2.78 |
| Sights | Optic Height Sights |
| Sights Type | Tall 3-Dot White |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (Guam) | NO SALE TO GUAM |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (PR) | NO SALE TO PUERTO RICO |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (VI) | NO SALE TO VIRGIN ISLANDS |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |